Вже в цьому 2019 році розпочався набір учнів у початкові класи до альтернативної загальноосвітньої приватної школи "І-городок".

По закінченню перших чотирьох класів учень отримує сертифікат про закінчення початкової школи державного зразку.

Приватна ліцензірована школа знаходиться за адресою: проспект Льва Толстого, 9.

Тут пропонується новий сучасний европейський підхід до навчання учнів. Нові спеціально облаштовані аудиторії для шкільних заннять, світлі просторі класи, до 15 учнів у класу, немає дзвінків, як в звичайних школах, здійснюється поглиблене вивчення англійської мови, занняття з носієм язика, багато позашкільних занятть - студії танцю, балета, різних видів єдиноборств. Багато уваги приділяється розвитку мелкої та великої моторики рук - ліпка, малювання, квілінг, ліпка і інші види творчого розвитку. Облаштован великий спортивний майданчик.

В школі працюють кваліфіковані педагоги і тьютори - помічники вчителів. За кожен клас відповідає вчитель і тьютор. Працює цілодобова охорона та камери спостереження по периметру будівлі і прилеглої території.

Дітей навчають любити вчитися і познавати мир. В початковій школі створюються максимально сприятливі умови для індівідуального розвитку кожної дитини і розкриття ії інтелектуальних та творчих здібностей.

Навчання в школі "І-городок"  легке, цікаве та інформативне.

(098)433 43 00